ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕНУ “ ЯРМАРКУ ВАКАНСІЙ ” БОГУСЛАВСЬКИМ РАЙОННИМ ЦЕНТРОМ ЗАЙНЯТОСТІ.

В зв’язку з вдосконаленням соціальної роботи і згідно встановленого графіку, 21.04.2017 р. в приміщенні Богуславського центру професійної освіти № 1 , була проведена “ Ярмарка професій та  вакансій ” . В ній взяли участь  близько 125 чоловік, що перебувають на обліку в центрі зайнятості.
Учасникам ярмарки було запропоновано друковану продукцію: буклети, листівки, інформаційні пакети.
В ході проведення “Ярмарки вакансій”  , 10 осіб виявило бажання працевлаштуватись, та 15 чол. взяти участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.
RCZ_21_04_2017 Учасниками ярмарки стали 11 підприємств та установ  району, а саме:           Богуславська ЦРЛ, Центр медико-санітарної медицини, ПАТ «Богуславська сільгосптехніка», ТОВ «Богуславський завод продтоварів», ПП «Ярослав», КВНЗ КОР «БГК ім.. І.С. Нечуя-Левицького», КП «БМР «Богуславблагоустрій», ТОВ «Гала Сервіс», ПАТ «Богуславський кар’єр», ФОП Тимофієва Т.Д.,  , а також представники Богуславського військового комісаріату . Під час ярмарки роботодавці і громадяни, які шукають роботу,  мали змогу безпосередньо спілкуватись один з одним і вирішувати питання працевлаштування і підбору кадрів. Безробітні отримали інформацію про вакансії Богуславського району , по Миронівському району, Таращанському району ,  по м. Київ, особливу увагу було приділено вакансіям Філії «Гаврилівський птахівничий комплекс», оголошено перелік вакансій  на даному підприємстві, умови праці та оплати, соціальні гарантії та контакти роботодавця.  По Богуславському району  було представлена 31  вакансія.   Найбільшим попитом на ринку праці користуються  такі професії: швачки, токарі, кухарі,офіціанти, водії , продавці , бухгалтер, електрики , зварники,  інженери, спеціалісти гірничих спеціальностей та  інші.
RCZ_21_04_2017_1 Відвідувачі ярмарки ознайомились з професіями та спеціальностями, які на сьогодні користуються попитом на ринку праці, дізнались про вимоги роботодавців до майбутніх працівників. Після самостійного ознайомлення безробітних з вакансіями та роботодавцями присутні були запрошені до актової зали де перед ними виступили представники Богуславського військового комісаріату з пропозиціями та умовами контрактної служби в армії та всі роботодавці з інформацією про вакансії та умови праці на їхніх підприємствах
RCZ_21_04_2017_2