Вхід на сайтДень Пенсійного фонду – зустріч в трудовому колективі Мисайлівської сільської ради

Однією з форм забезпечення права громадян на звернення до Пенсійного фонду України є організація та проведення зустрічей в трудових колективах. Такі зустрічі  є однією із можливостей вирішити свої питання та отримати кваліфіковані консультації.

Начальником Богуславського відділу обслуговування громадян – О.М.Шевченко, головним спеціалістом Богуславського  відділу обслуговування громадян – Л.М. Волошенко,   спільно з сільським головою – М.А.Совенком 26.04.2017 року проведено зустріч в трудовому колективі Мисайлівської сільської ради з питань пенсійного забезпечення, на якому були присутні  6 працівників.

В ході зустрічі було  висвітлено  питання: щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій,  роз’яснено про умови призначення пенсій, порядок обчислення страхового стажу., про визначення та встановлений розмір мінімальної заробітної плати з 01 січня 2017 року у місячному розмірі 3200,00 грн. Також, про інформаційний портал Пенсійного фонду України та Стратегію модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року..

На всі запитання було надано ґрунтовні відповіді, було повідомлено, що кожен громадянин має можливість в будь-який час звернутися до  управління та з’ясувати, які суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та за який період сплачено.

На завершення присутнім роздано буклети з роз’яснювальною інформацією щодо підготовки до запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування,   «Інформаційний портал ПФУ».

zustrich_musailivka_26.04.17

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси