Семінар з військовослужбовцями в Богуславському районному центрі зайнятості

З метою активізації роботи з учасниками АТО та безробітними  , надання їм всебічної допомоги у пошуку роботи та підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці, посилення взаємодії влади і громадськості у вирішенні проблем зайнятості  в приміщенні Богуславського районного центру зайнятості, 27 квітня був проведений профінформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО .

В семінарі взяли участь 16 чол із числа безробітних та учасників АТО. Представники Богуславського військомату надали змістовну інформацію для бажаючих проходити військову службу за контрактом з поясненням всіх норм законодавства, прав та обов»язків, пільг для військовослужбовців.

В кінці семінару були роздані буклети та інформаційні матеріали з необхідною інформацією.

rcz_ato_27_04_2017 rcz_ato_27_04_2017_1

rcz_ato_27_04_2017_2