Про проведення прибирання

В рамках проведення двомісячника з благоустрою населених пунктів Богуславського району , до даного заходу залучився і Богуславський  районний центр зайнятості. Всі фахівці були задіяні у суботнику на прилеглій території: прибирали сміття, впорядковували газони, чистили та білували бордюри, упорядкували клумби, висаджували квіти , провели покраску труб біля огорожі центру зайнятості та прибрано прилеглий берег  річки Рось.
В рамках проведення двомісячника з благоустрою населених пунктів Богуславського району, до даного заходу залучився і Богуславський  районний центр зайнятості. Всі фахівці були задіяні у суботнику на прилеглій території: прибирали сміття, впорядковували газони, чистили та білували бордюри, упорядкували клумби, висаджували квіти , провели покраску труб біля огорожі центру зайнятості та прибрано прилеглий берег  річки Рось.
centr_zayn_27_04_2017 centr_zayn_27_04_2017_1
centr_zayn_27_04_2017_2 centr_zayn_27_04_2017_3