Анонс футбольних подій.

Програму змагань 51-го розіграшу відкритого Кубка Богуславського району з футболу на приз газети «Вісті Богуславщини» продовжать переможці чвертьфінальних поєдинків.

У двохматчевому  протистоянні стадії ½   фіналу  зіграють:

ФК «Іванівка»  - «Гончарі» Дибинці  с.Іванівка. 07 травня  Початок о 16.00 год.

ФК «Березянка»-  «Рось» Саварка с.В.Березянка. 07 травня Початок о 16.00 год.

Повторні зустрічі між цими суперниками відбудуться за тиждень, відповідно, у Дибинцях та Ольшаниці.

На футбольних полях Київщини стартували змагання першості області серед команд першої ліги сезону 2017 року. У дебютному матчі на богуславському «Колосі» зустрілися ФК «Богуслав» та «Кристал» з Яготина. Суперники не змогли виявити переможця, зігравши внічию з рахунком 1:1.

Свою наступну календарну гру богуславська команда також проведе на домашній арені. ЇЇ суперником у цьому турі буде бородянський «Титан». Матч розпочнеться 6 травня о 17.00 год.

Перший раунд кубка Київської області з футболу стартує 09 травня 2017 року.

Футбольному клубу «Богуслав» дістався один із лідерів вищолігових перегонів чемпіонату  Київщини - «Авангард» Бзів Баришівського району. Початок матчу заплановано на 17.00 год. Запрошуємо вболівальників переглянути ці матчі та підтримати нашу команду.