Міжнародні Дні поля в Україні 2017

21-23 червня 2017 року  (за адресою: УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого, смт. Дослідницьке, Васильківський район, (60 км траси Київ – Одеса)), відбудеться спеціалізована виставка «Міжнародні дні поля в Україні 2017». Час роботи: 21-22.06  з 8.00 год. до 16.00 год., 23.06 – з 8.00 год. до 14.00 год.
Організатори заходу: DLG – Німецьке сільськогосподарське товариство, Українсько-німецький аграрний демонстраційний та навчальний центр та УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого. В заході беруть участь близько 80 провідних міжнародних та українських агробізнес-компаній. Відвідування для сільгоспвиробників є безкоштовною.
У програмі зазначеного заходу буде представлено:
демо-ділянки перспективних сортів та гібридів;
демо-ділянки засобів живлення та захисту рослин;
нові технології вирощування рослин;
демонстрація сільськогосподарської техніки в роботі;
коментоване випробовування стійкості штанг обприскувачів;
спеціальна експозиція з органічного та інтегрованого землеробства;
грунтозберігаючі технології;
семінари, презентації, конкурси.
За більш детальною інформацією щодо переліку учасників та програми заходів звертайтесь за тел. (044) 528 74 61 (Ірина Станіславчук)
або на сайт www.mdpu.com.ua.
У програмі зазначеного заходу буде представлено:
демо-ділянки перспективних сортів та гібридів;
демо-ділянки засобів живлення та захисту рослин;
нові технології вирощування рослин;
демонстрація сільськогосподарської техніки в роботі;
коментоване випробовування стійкості штанг обприскувачів;
спеціальна експозиція з органічного та інтегрованого землеробства;
грунтозберігаючі технології;
семінари, презентації, конкурси.
або на сайт www.mdpu.com.ua.