УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ ПІДНЯТТЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ ТА ПРАПОРА ЄС НА БОГУСЛАВЩИНІ

IMG_2883У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи. Цей день став символом нового початку, вільного та успішного шляху.   Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного з нас. І ми – частина Європи, бо наша Україна знаходиться в самому центрі Європи. Значення та важливість цього свята  ми починаємо розуміти лише зараз, адже Європа для України це її майбутнє, її історичний дух. Саме сьогодні - ми українці захищаємо Європу на передовій, наша боротьба за Європу - тому цей день є нашим історичним святом.   Європейський вибір України відкриває нові перспективи співробітництва з розвинутими країнами континенту, надає можливості економічного розвитку, зміцнення позицій України у світовій системі міжнародних відносин. Це – найкращий спосіб реалізації національних інтересів.

11 травня 2017 року о 12-00 біля адміністративної будівлі Богуславської районної державної адміністрації та районної ради відбулася  урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення дня Європи. До підняття прапорів під Гімн України та Європи були запрошені голова районної ради В.М. Замирайло, виконуючий обов’язки районного військового комісара С.В. Синьогуб, голова та члени   Богуславської районної громадської організації «Об’єднане братерство воїнів АТО», кращі учні та студенти навчальних закладів району. На урочистій церемоній були також присутні  заступник голови адміністрації  О.П. Салата,  керівник апарату адміністрації О.В. Новосвітний,  виконуючий обов’язки  міського голови Ю.В. Смоляр, депутати районної та міської рад, керівники управлінь, відділів,  структурних підрозділів райдержадміністрації, директори навчальних закладів міста,  голова та члени громадської ради, керівники політичних партій та громадських організацій,  учні та  студенти, громадськість, ЗМІ . У  виконанні учасників вокальної студії «Зорепад» Богуславського районного будинку культури  Коростіль Влади, Павліченко Анастасії, Кальсін Даші прозвучали чудові пісні.

IMG_2878IMG_2881IMG_2884IMG_20170511_121214IMG_20170511_122611