"Міні-Ярмарка вакансій" у Богуславському районному центрі зайнятості

karier11_05Одним із найважливіших пріоритетів у діяльності служби зайнятості є побудова тісної взаємодії з роботодавцями. Саме роботодавець є основним партнером в реалізації державної політики зайнятості, співпраця з яким безпосередньо впливає на якість надання центром зайнятості соціальних послуг населенню.   З метою активізації роботи з клієнтами служби зайнятості, надання їм всебічної допомоги у пошуку роботи та підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці  в приміщенні Богуславського районного центру зайнятості 11 травня 2017 року була проведена "Міні-Ярмарка  вакансій".

Учасником ярмарки стало  підприємство ТОВ ВО «Богуславський граніт». Під час ярмарки роботодавець і громадяни, які шукають роботу,  мали змогу безпосередньо спілкуватись один з одним і вирішувати питання працевлаштування і підбору кадрів. Роботодавець пропонував близько 30 вакансій :

-  Токарі

-  Слюсарі-ремонтники

-  Електрогазозварника

-  Машиніста екскаватора

-   Водії різних категорій

-   Бухгалтера

-   Диспетчери

-    Майстри зміни

-    Механіки

-    Будівельники та ін..

В заході взяло участь близько 30 осіб, що перебувають на обліку в центрі зайнятості, в тому  числі  демобілізовані  учасники АТО, які отримали вичерпні відповіді на запитання, які їх зацікавили. Шукачів роботи, які зацікавилися даними пропозиціями роботи було запрошено  безпосередньо на підприємство для більш детального ознайомлення з роботою та подальшої співбесіди.  Присутнім на ярмарку роботодавець запропонував друковану продукцію: листівки, інформаційні пакети та електронну адресу де можна переглянути відеоролики про підприємство та його виробництво.

karier11_05_2 karier11_05_3