День Пенсійного фонду – виїзний прийом до с. Біївці

Працівники Кагарлицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області (м. Богуслав) здійснюють виїзні прийоми громадян для ефективного діалогу з населенням району. Такі прийоми особливо в віддалених населених пунктах, часто є однією із можливостей вирішити свої питання та отримати кваліфіковані консультації.

Так, 12 травня 2017 року начальник Богуславського відділу обслуговування громадян – О.М.Шевченко  спільно  з спеціалістом УСЗН Богуславської РДА – Н.А.Лавренко,  головним спеціалістом бюро правової допомоги Н.О. Туникою, провели виїзний прийом  в с.Біївці.

На прийомі піднімались питання призначення та виплати пенсій, термінів виплати пенсій, умов реалізації права на пенсію того чи іншого виду, проведення перерахунку пенсії з урахуванням стажу та заробітної плати працюючим пенсіонерам та інші питання, які хвилюють різні верстви населення – пенсіонерів, людей передпенсійного віку та застрахованих осіб. Олена Миколаївна ознайомила присутніх з нововведеннями, які передбачає пенсійна реформа, та зазначила, що впровадження накопичувального рівня пенсійного страхування дасть змогу кожному приймати участь у формуванні своєї пенсії. В ході спілкування відповіли на запитання присутніх, роздали буклети «Про запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування» та «Інформаційний портал Пенсійного фонду України». Окрім того, наголосили про можливості отримання консультацій з пенсійних питань за допомогою «гарячої телефонної лінії» та Веб-порталу Пенсійного фонду.

В ході  виїзного прийому було  проведено зустріч з пенсіонерами с. Біївці  Богуславського району, щодо своєчасності та повноти отримання пенсійних виплат пенсіонерами.

Під час опитування пенсіонерам надано вичерпні відповіді стосовно перерахунку пенсій, скарг та зауважень немає.

bii1_1bii1_2