День Вишиванки

CIMG504418 травня 2017 року в м. Богуслав на прощі Ярослава Мудрого відбулося грандіозне дійство. День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції. Це свято має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурної освіченості та духовної свідомості.

Всеукраїнська акція «День української вишиванки» була започаткована студенткою факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Лесею Воронюк у 2007 році. Вона зауважила, що студенти досить часто одягають вишиванки на пари, і одного разу спілкуючись на перерві з колегою Ігорем Житарюком, який також був у вишиванці, запропонувала одногрупникам обрати один день і всім разом одягнути вишиванки. У перший рік свята у 2007 році вишиванки одягнули кілька десятків студентів та кілька викладачів факультету. Та вже протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня, до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світу, а також прихильники України.

От і цього року, як і попередні, за ініціативи комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С. Нечуя-Левицького» відбулося прекрасне свято в якому взяли участь керівництво району, всі навчальні заклади міста, депутати районної та міської рад,  голова та члени Громадської ради при Богуславській райдержадміністрації, громадські активісти, ЗМІ, члени політичних партій та громадських організацій.Чудові запальні пісні, танці, показ моди, а головне - неймовірні відчуття, які переповнювали кожного, хто долучився до свята. Учасники заходу вишикувалися та відобразили карту України – соборну та неподільну!

CIMG5029

CIMG5036CIMG5021CIMG5044CIMG5041CIMG5046CIMG5028CIMG5042