Робочий візит до міської ради

Нещодавно в.о. начальника Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області Ігор Орленко взяв участь у засіданні «круглого столу» щодо питання місцевих податків і зборів на 2018 рік. Захід відбувся у приміщенні Білоцерківської міської ради.

Під час засідання «круглого столу» учасники детально обговорили особливості та наслідки встановлення податкових ставок з урахуванням соціально-економічної ситуації в Білій Церкві, рівня індексації заробітної плати, динаміки зайнятості населення міста тощо.

Окрім того на засіданні було обговорено проект регуляторного акту – рішення Білоцерківської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів в м. Білій Церкві на 2018 рік» з метою зміцнення матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування, а також сприяння соціально-економічному розвитку міста Біла Церква, відповідно до п.24 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Зокрема, проектом рішення пропонується встановити на території  міста Біла Церква такі види податків, як:

-   податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

-   земельний податок;

-   єдиний податок;

-   транспортний податок;

-   туристичний збір.

По кожному з даних видів податків проектом рішення також пропонується визначити: платників податку; об’єкт оподаткування; базу оподаткування; ставку податку; податковий період; порядок обчислення суми податку; строки сплати податку; порядок сплати податку; строки та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку; податкові пільги та порядок їх застосування.