Білоцерківська ОДПІ долучилася до флешмобу на честь Дня вишиванки

Сьогодні працівники Білоцерківської ОДПІ  ГУ ДФС у Київській області, підтримуючи Всеукраїнську акцію «День вишиванки», прийшли на роботу у вишиванках. Споконвіків саме це національне вбрання вважається візитною карткою нашого народу, а кожен візерунок на ньому наділений особливими змістом. Популяризація етнічного національного вбрання, на думку державних службовців, у сьогоднішніх умовах покликана зайвий раз продемонструвати єдність держави, українського народу та переконання в тому, що вишиванка – органічна частина нашого життя, культури, світосприйняття.

Це свято, як і українська вишиванка, є абсолютно самобутнім. Воно не передбачає якихось обов’язкових заходів, але, разом з тим, така дія має глибокий зміст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, нашу духовну свідомість.

image-0-02-05-e360566c621d41c9fbe991875eb86d054fa8bbb78b910c0ba8b702521b5edbaf-V