Міні-ярмарка вакансій

Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення міні-ярмарків вакансій. Задля пошуку та працевлаштування кандидатів на вакантні місця з відповідними умовами праці у Богуславському районному центрі зайнятості 23 травня 2017 року проведено міні-ярмарку вакансій з ТОВ "ДОЗ СТ "ЧАЙКА".           Метою проведення ярмарки вакансії є забезпечення безробітних які шукають роботу, інформацією про вакансії, стан ринку праці, можливості проходження навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації, стажування, індивідуального навчання, а також забезпечення роботодавця потребою у робочій силі. Директор закладу Резніченко С.О. детально розповіла про вільні робочі місця за професіями:  вихователь, кухар, офіціант та  мийник посуду. Ознайомила з умовами праці, режимом роботи, розміром заробітної плати, тривалістю робочого часу. В даному заході взяли участь 16 осіб, із них 6 особам видано направлення для подальшого працевлаштування, 2 особи виявили бажання працевлаштуватись на тимчасові роботи.
mini_yarm_23_05_2017
mini_yarm_23_05_2017_1