Альянс плідної співпраці

З метою  популяризації кравецьких професій,  розвитку легкої промисловості, зміни уявлення дорослого незайнятого населення  Богуславщини про перспективи професійної самореалізації та кар'єрного зростання, а також забезпечення його робочими місцями   ось уже неперший рік плідно працює міцний творчий тандем – Богуславський центр зайнятості – фабрика «Ярослав» – ДПТНЗ «Богуславське ВПУ сфери послуг».
На сьогоднішній день Богуславському ВПУ сфери послуг є чим пишатися. На базі нашого училища створено Навчально-практичний профільний центр з новим швейним комп′ютерним обладнанням та устаткуванням - комп′ютерний розкрійник «САПР», модернізовані клейові апарати з голосовим сигналом, новесенькі розкрійні столи, потужні парогенератори та сучасні багаторозмірні манекени, а також інноваційні дисплейні швейні машини преміум класу. Все це дає змогу зацікавити незайняте населення в реалізації себе в новій професії, адже професія кравця дає широкі перспективи на майбутнє: піти працювати на підприємство, відкрити власний бізнес чи застосувати здобуті вміння та навички в повсякденному житті.
Хочеться зазначити, що від такої співпраці виграє аж чотири сторони – Центр зайнятості має змогу забезпечити незайнятих громадян робочими  місцями, наше училище пропагує кравецькі професії та має нових учнів, підприємство отримує кваліффікованих робітників, а самі випускники курсів - нову професію, безцінний досвід та можливість змінити статус безробітного на  статус робітника.
Сподіваємося, що таке вдале партнерство продовжить свою роботу і хочемо подякувати за підтримку, допомогу та розуміння  керівника Центру зайнятості Тарасенка П.В., Самойленко О.М. та Барсука О.М.
І на завершення хочемо запросити усіх бажаючих на навчання – у нас є що показати і чому навчити!
Менеджер Навчально-практичного центру при ДЕПТНЗ «Богуславське ВПУ сфери послуг» Манзюра Ж.І.
VPU_23_05_2017Тісна співпраця почалася із прохання  О.М. Барсука (директора фабрики «Ярослав»)  про підготовку кваліфікованих робітничих кадрів за професією «Швачка». І тут закипіла робота… Центр зайнятості почав підговку супровідної документації – консультації з Київським обласним центром зайнятості, кошториси, обстеження робочих навчальних місць та умов праці, укладання угод та інше. Далі відповідальний крок – формування груп слухачів з курсової підготовки за даною професією. Щоденні семінари, зістрічі, опитування, тестування, екскурсії до нашого навчального закладу та на виробництво дали змогу набрати групу потенційних працівників.
Хочеться зазначити, що від такої співпраці виграє аж чотири сторони – Центр зайнятості має змогу забезпечити незайнятихVPU_23_05_2017_1громадян робочими  місцями, наше училище пропагує кравецькі професії та має нових учнів, підприємство отримує кваліффікованих робітників, а самі випускники курсів - нову професію, безцінний досвід та можливість змінити статус безробітного на  статус робітника.
VPU_23_05_2017_2
VPU_23_05_2017_3