ЗУСТРІЧ У РАМКАХ ПРОЕКТУ «ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО ПЕНСІОНЕРА»

14.06.2017 року в Кагарлицькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області (м. Богуслав) було проведено зустріч у рамках проекту «Школа майбутнього пенсіонера» головним спеціалістом Богуславського  відділу обслуговування громадян – Н.П.Алдановою.

Під час зустрічі увагу  акцентовано на змінах у пенсійному законодавстві, а саме норми ЗУ «Про загальнообов’язкове державного пенсійного страхування», зміни у пенсійному законодавстві у 2017 році,  сучасних можливостях отримання інформації, правах виходу на пенсію за віком де основними вимогами є досягнення законодавчо встановленого віку та наявності мінімального страхового стажу роботи необхідного для призначення пенсій, а також про показники, від яких залежить розмір пенсії та основні проблеми з якими стикаються громадяни при оформленні пенсій, на легалізації трудових відносин,  її значенні для майбутнього пенсійного забезпечення в т.ч. залежності трудового стажу від своєчасності сплати внесків, про можливість здійснення контролю за нарахованою заробітною платою через веб-портал Пенсійного фонду України, про запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

Також було роз’яснено присутнім про встановлені чинним законодавством умови виходу на пенсію за віком та зміни у пенсійному законодавстві у 2017 році, надано характеристику показникам, від яких залежить розмір пенсії та основні проблеми, з якими стикаються громадяни при оформленні пенсій, серед яких є виправлення в трудових книжках.

На завершення зустрічі роздано буклети про запровадження  накопичувальної системи та «Інформаційний портал Пенсійного фонду України».

SHK_M_Pension_14_06_2017