Служба у справах дітей інформує

Відповідно до розподілу путівок до ДЗОВ «Рассвет» на IІ тематичну зміну з 13.07.2017 року по 02.08.2017 року службою у справах дітей Богуславської райдержадміністрації здійснюється підбір дітей, які мають право на оздоровлення у відповідному закладі відпочинку.

Службою у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації надано Богуславському району 15 путівок, із яких 20% вартості путівки – 5 (1764,00 грн.), 30 % вартості путівки – 8 (2646,00 грн.), 50% вартості путівки – 2 (4410,00 грн.).

Путівки із частковою оплатою в розмірі 20 відсотків вартості (сплачується за рахунок батьків, осіб, які їх замінюють, або з інших джерел, не заборонених законодавством) надаються :

дітям, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків.

Путівки із частковою оплатою в розмірі 30 відсотків вартості (сплачується за рахунок батьків, осіб, які їх замінюють, або з інших джерел, не заборонених законодавством) надаються :

дітям осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

дітям, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;

дітям, які перебувають на диспансерному обліку.

Путівки із частковою оплатою в розмірі 50 відсотків вартості (сплачується за рахунок батьків, осіб, які їх замінюють, або з інших джерел, не заборонених законодавством) надаються:

відмінникам навчання;

дітям, які є лідерами дитячих громадських організацій;

дитячим творчим колективам та спортивним командам - переможцям міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад;

талановитим та обдарованим дітям - переможцям міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад.

За детальною інформацією при отриманні відповідної путівки на дітей зазначених категорій, необхідно звернутись до служби у справах дітей Богуславської райдержадміністрації.