Засідання колегії Богуславської райдержадміністрації

IMG_295630 червня 2017 року відбулося засідання колегії районної державної адміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації О.П. Салати за  участю заступника голови районної ради, керівника апарату райдержадміністрації, членів колегії,  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

На порядку денному розглядалися питання:

1. Про роботу управління Пенсійного фонду України у Богуславському районі за 2016 – І квартал 2017 року.

2. Про стан роботи з кадрами Богуславської райдержадміністрації за І півріччя  2017 року.

3. Звіт про проведення Богуславською районною державною адміністрацією контролю за здійсненням Шупиківською сільською радою делегованих повноважень органів виконавчої влади.

4. Про стан та перспективи розвитку туризму в Богуславському районі.

За підсумками засідання  заступником  голови райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів,  організацій району та встановлено терміни їх виконання.

IMG_2954IMG_2955