Громадські слухання з питань охорони громадського порядку на території Дмитренківської сільської ради та роботи закладів охорони здоров'я

Dmutr_sluhannya_06_07_20176 липня  2017 року в актовій залі Дмитренківської сільської ради відбулися громадські слухання з питань  охорони громадського порядку та роботи закладів охорони здоров’я на території Дмитренківської сільської ради. Участь в обговоренні взяли заступник голови Богуславської районної державної адміністрації Салата О.П., керівник апарату райдержадміністрації Новосвітний О.В., заступник начальника Богуславського відділення поліції Миронівського відділу поліції ГУ НП в Київській області Сорокун В.Д., дільничний офіцер поліції Щербін О.А., головний лікар КЗ «Богуславський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Пивовар В.Д., сільський голова Олексієнко В.П., фельдшер - завідувач фельдшерським пунктом с. Дмитренки Олексієнко Н.П., громадськість.

В ході громадських слухань були розглянуті питання:

1. Стан забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території Дмитренківської сільської ради.

2. Про роботу закладів охорони здоров’я.

Проведення громадських слухань  в населених пунктах Богуславського району дозволить постійно здійснювати моніторинг оцінки діяльності працівників Богуславського відділення поліції, в тому числі дільничних офіцерів поліції на закріплених за ними територіях та дозволить більш ефективно інформувати населення району про стан криміногенної обстановки на території району. Також було проведено анонімне анкетування щодо стану забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

В доповіді дільничного офіцера поліції зазначалось: працівниками поліції Богуславського відділення поліції вживалися заходи щодо попередження правопорушень і розкриття скоєних злочинів, а також забезпечення надійної охорони громадського порядку в Богуславському районі під час масових заходів під час складної соціальної та політичної ситуації в країні.

Станом на 06.07.2017 працівниками ДОП Богуславського відділення поліції  по Дмитренківській сільській раді розглянуто 5 заяв та повідомлень, які списані в справу згідно Закону України «Про звернення громадян».

З початку року на території Дмитренківської сільської ради злочинів вчинено не було.

Основну увагу Богуславське відділення поліції приділяли профілактиці злочинності. Проводилась профілактична робота з раніше судимими, власниками зброї, порушниками правил дорожнього руху тощо.

За результатами проведення громадських слухань було вирішено визнати роботу дільничного офіцера поліції Богуславського відділення поліції Миронівського відділу поліції ГУ НП в Київській області задовільною.

Також за підсумками громадських слухань з метою покращення роботи з населенням району та попередження скоєння правопорушень та злочинів, Богуславському відділенню поліції рекомендовано  підготувати  відповідне клопотання до ГУ НП в Київській області щодо збільшення штатної чисельності дільничних інспекторів поліції та покращення стану матеріально-технічної бази.

Громадські слухання про роботу закладів охорони здоров’я відбулися

після обговорення  питань  охорони громадського порядку. Головним доповідачем по цьому питанню був фельдшер – завідувач фельдшерським пунктом Олексієнко Н.П., яка довела до відома присутніх інформацію про діяльність фельдшерського пункту в с. Дмитренки (обслуговує населення сіл Дмитренки, Гута):

с. Дмитренки

339 (з них – 61 дитина)

Проведені денні стаціонари

19

Після виступу завідувача фельдшерським пунктом Олексієнко Н.П.  присутні в залі жителі Дмитренківської сільської ради мали можливість висловити  свої нарікання,  зауваження, побажання, пропозиції, рекомендації  відносно  роботи Богуславської ЦРЛ та Дмитренківського фельдшерського пункту, забезпечення населення Дмитренківської сільської ради ліками по програмі «Доступні ліки». До діалогу долучилася головний лікар КЗ «Богуславський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Пивовар В.Д.  Також жителі громади наголошували на підвищенні якості надання медичних послуг,  забезпеченні населення безкоштовними ліками.

Dmutr_sluhannya_06_07_2017_1

Dmutr_sluhannya_06_07_2017_2