Прямий телефонний зв'язок з населенням району

pram_zvazok_13_07_2017_313  липня 2017 року голова Богуславської районної державної адміністрації Ірина Абрамівна Старенька  провела прямий телефонний зв’язок з населенням району за участю керівників управлінь та відділів райдержадміністрації, районних підрозділів центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій району.

Поставлені питання стосувалися  створення об’єднаних територіальних громад на території Богуславського району, встановлення дорожніх знаків для регулювання дорожнього руху, призначення та нарахування субсидії, освітлення міських вулиць (в т.ч. вул. Миколаївська) в нічний час, направлення хворого на лікування.

Під час спілкування по даних питаннях надані детальні відповіді, а на окремі з них дано доручення керівникам відповідних служб.

pram_zvazok_13_07_2017_1

pram_zvazok_13_07_2017_2