Громадські слухання з питань охорони громадського порядку на території Ісайківської сільської ради та роботи закладів охорони здоров'я

13 липня  2017 року в приміщенні сільського Будинку культури с. Ісайки Богуславського району відбулися громадські слухання з питань  охорони громадського порядку та роботи закладів охорони здоров’я на території Ісайківської сільської ради. Участь в обговоренні взяли заступник голови Богуславської районної державної адміністрації Салата О.П., керівник апарату райдержадміністрації Новосвітний О.В., старший дільничний офіцер поліції Ведмеденко М.І., дільничний офіцер поліції Щербін О.А., дільничний офіцер поліції Мартиненко А.В., заступник головного лікаря КЗ «Богуславський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Шевченко Т.А., сільський голова Кушка П.В., фельдшер - завідувач фельдшерсько-акушерським пунктом с. Ісайки Осипенко Т.І., громадськість.

В ході громадських слухань були розглянуті питання:

1. Стан забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території Ісайківської сільської ради.

2. Про роботу закладів охорони здоров’я.

Проведення громадських слухань  в населених пунктах Богуславського району дозволить постійно здійснювати моніторинг оцінки діяльності працівників Богуславського відділення поліції, в тому числі дільничних офіцерів поліції на закріплених за ними територіях та дозволить більш ефективно інформувати населення району про стан криміногенної обстановки на території району. Також було проведено анонімне анкетування щодо стану забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

GrSl_13_07_2017В доповіді дільничного офіцера поліції зазначалось: працівниками поліції Богуславського відділення поліції вживалися заходи щодо попередження правопорушень і розкриття скоєних злочинів, а також забезпечення надійної охорони громадського порядку в Богуславському районі під час проведення масових заходів в період складної соціальної та політичної ситуації в країні.

Станом на 13 липня 2017 року працівниками ДОП Богуславського відділення поліції  по Ісайківській сільській раді розглянуто 56 заяв та 9 повідомлень, які зареєстровано до Єдиного реєстру досудових розслідувань та по яких проводяться досудові розслідування, складено 25  адміністративних протоколів:

-       ст. 173-2 (насильство в сім’ї) – 3,

-       ст. 175-1 (куріння в заборонених місцях) – 5.

-       ст. 178 (поява або розпивання спиртного в громадському місці) – 6,

-       ст. 183 (неправдивий виклик спецслужб) – 1,

-       ст. 192 (порушення строків реєстрації зброї) – 1.

Також на території Ісайківської сільської ради працівниками Богуславського відділення поліції складено 10 адміністративних протоколів по лінії порушень правил дорожнього руху.

За звітний період на території Ісайківської сільської ради було вчинено 9 злочинів, 4 з яких розкриті, по 2 на даний час проводяться оперативно-розшукові заходи по встановленню осіб причетних до цих злочинів та 3 кримінальних провадження закрито в порядку ст. 284 КПК України.

Основну увагу Богуславське відділення поліції приділяли профілактиці злочинності. Проводилась профілактична робота з раніше судимими, власниками зброї, порушниками правил дорожнього руху тощо.

За результатами проведення громадських слухань було вирішено визнати роботу дільничного офіцера поліції Богуславського відділення поліції Миронівського відділу поліції ГУ НП в Київській області задовільною.

GrSl_13_07_2017_1Громадські слухання про роботу закладів охорони здоров’я відбулися

після обговорення  питань  охорони громадського порядку. Головним доповідачем по цьому питанню був фельдшер – завідувач фельдшерсько-акушерським пунктом Осипенко Т.І., яка довела до відома присутніх інформацію про діяльність фельдшерсько-акушерського пункту в с. Ісайки, та фельдшерського пункту с. Яцюки:

Фельдшерсько-акушерський пункт с. Ісайки обслуговує: (населення – 940 осіб), дитяче населення 145/80(хл), діти до одного року – 7, підлітки – 28, інваліди ВВВ – 0, учасники війни – 16, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС – 8, учасники бойових дій (АТО) – 24, діти-інваліди – 2, інваліди дитинства – 1, одинокі пристарілі – 49, ветерани Афганістану – 2, переселенці – 4, ромська національна меншина – 4 сім’ї (18 осіб, з них 10 дітей).

за 6 місяців 2017 року

Фельдшерський пункт с. Яцюки обслуговує: (населення – 137 осіб), дитяче населення 23/13(хл), діти до одного року – 2, інваліди ВВВ – 0, учасники війни – 4, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС – 3, учасники бойових дій (АТО) – 2, інваліди дитинства – 1, одинокі пристарілі – 21, переселенці – 3.

Звернулись на прийом до фельдшерського пункту

1791

Виклики додому

760

Патронаж новонароджених

45

Проведені денні стаціонари

127

Після виступу завідувача фельдшерським пунктом Осипенко Т.І.  присутні в залі жителі Ісайківської сільської ради мали можливість висловити  свої нарікання,  зауваження, побажання, пропозиції, рекомендації  відносно  роботи фельдшерсько-акушерського пункту с. Ісайки, забезпечення населення Ісайківської сільської ради ліками по програмі «Доступні ліки». До діалогу долучилася заступник головного лікаря КЗ «Богуславський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Шевченко Т.А.   Також жителі громади наголошували на підвищенні якості надання медичних послуг,  забезпеченні населення безкоштовними ліками.

GrSl_13_07_2017_2

GrSl_13_07_2017_4