Профінформаційний семінар для військовослужбовців та учасників антитерористичної операції

ATO_13_07_2017З метою активізації роботи з учасниками АТО та безробітними, надання їм всебічної допомоги у пошуку роботи та підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці, посилення взаємодії влади і громадськості у вирішенні проблем зайнятості  в приміщенні Богуславського районного центру зайнятості, 13 липня 2017 року був проведений профінформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО.

В семінарі взяли участь 15 осіб із числа безробітних та учасників АТО. Представники Богуславського районного військового комісаріату надали змістовну інформацію для бажаючих проходити військову службу за контрактом з поясненням всіх норм законодавства, прав, обов’язків, пільг для військовослужбовців.

На завершення  семінару учасникам роздані буклети та інформаційні матеріали з необхідною інформацією.