Рятувальники ліквідували загорання трав’яного настилу

16 липня на пункт зв’язку 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Богуслав надійшло повідомлення про те, що в  с. Москаленки  Богуславського району горить трав`яний настил та є загроза розповсюдження вогню до приватного житлового будинку. На гасіння пожежі виїхав черговий караул 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Богуслав. По прибуттю до місця виклику встановлено, що горить трав’яний настил на площі 100 кв. м. Завдяки злагодженим діям рятувальників пожежу було локалізовано о 12:50 та ліквідовано о 13:00. Причина пожежі наразі встановлюється.Богуславський РС ГУ ДСНС України у Київській області звертається до всіх жителів Богуславщини з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки в екосистемах, не спалювати траву, сміття та залишки рослинності, не провокуючи таким сином виникнення пожеж, які можуть завдати чимало шкоди оточуючим та довкіллю.