ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Богуславська районна державна адміністрація інформує про те, що:

03 серпня 2017 о 10.00 год. (четвер) в приміщенні Розкопанецького  сільського Будинку культури (с. Розкопанці Богуславського району),

10 серпня 2017 о 10.00 год. (четвер) в приміщенні Дибинецького  сільського Будинку культури (с. Дибинці Богуславського району),

17 серпня 2017 о 10.00 год. (четвер) в приміщенні Мисайлівського  сільського Будинку культури (с. Мисайлівка Богуславського району),

29 серпня 2017 о 10.00 год. (вівторок) в приміщенні Москаленківського сільського Будинку культури (с. Москаленки Богуславського району),

відбудуться  громадські слухання з питань забезпечення стану законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та стану роботи закладів охорони здоров’я на території Богуславського району.

У громадських слуханнях на добровільних засадах беруть участь члени територіальної громади. На громадські слухання запрошуються посадові особи райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, депутати міської, районної рад, керівники органів самоорганізації населення, представники місцевих осередків політичних партій та громадських організацій, керівники підприємств, установ та організацій, діяльність яких пов’язана з питаннями, що обговорюються.