«ВИШИВАНА МОЯ УКРАЇНА»

IMG_298017 липня 2017 року в м. Богуслав відбулася всеукраїнська акція «ВИШИВАНА МОЯ УКРАЇНА» за участю міського голови В.М. Дяченка,  голови районної ради В.М. Замирайла, керівника апарату райдержадміністрації О.В. Новосвітного,  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації,  трудового колективу Управління Державної казначейної служби України у Богуславському районі Київської області, депутатів, молоді, ЗМІ. Дана акція започаткована до 25-ї річниці незалежності України та розпочалася у першій декаді серпня 2016 року.

Ідея полягає в тому, що казначеї територіальних органів  ДКСУ своїми руками вишивають карту України, притаманними для кожного регіону орнаментами.

Карта пройшла складний маршрут – побувала в усіх регіонах України. В усіх колективах управлінь ДКСУ, день, коли вони переймали естафету, ставав маленьким святом. Побачили і тримали карту-вишиванку  в руках десятки тисяч людей – школярі, студенти, вчителі, медики, воїни Збройних Сил і Національної гвардії України, представники місцевих органів влади, розпорядники і одержувачі місцевих коштів. Побувала карта-вишиванка і у команди зимівників  на станції «Академік Вернадський» в Антарктиді, та була піднята на гору Монблан. Далі казначейський рукотворний оберіг знову побуває в усіх територіальних органах ДКСУ,  після чого займе почесне місце в центральному апараті  Казначейства, як ще один символ єдності та патріотизму казначейської спільноти.

IMG_2990IMG_2980