Засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва Богуславської районної державної адміністрації

mistob_rada_27_07_17_027 липня 2017 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва Богуславської райдержадміністрації, в якому прийняли участь члени містобудівної ради, керівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району, депутати міської ради.

На засіданні було розглянуто проектні матеріали Детального плану території в межах частини вулиці Стадіонна, 12-Б для проектування об'єкта «Будівництво дільниці по випуску бавовняної та змішаної пряжі на території Богуславської міської ради Богуславського району Київської області, площа території проектування 6,2 га за адресою вул.Стадіонна, 12-Б у м. Богуслав Київської області».

За результатами розгляду розробникам документації було запропоновано внести зміни до проекту, а саме, скоригувати назву детального плану, передбачити детальним планом розміщення очисних споруд існуючого виробничого корпусу ТОВ «Темп-3000» для безпечного скидання промислових стоків в загальноміський колектор, передбачити місце розміщення каплиці на території польського кладовища.

За результатами голосування членів архітектурно-містобудівної ради Проект погоджено та рекомендовано до затвердження сесією Богуславської міської ради при умові врахування всіх висунутих зауважень («за» - 9 голосів, «проти» - 0 голосів, «утримався» - 1 голос.).

mistob_rada_27_07_17_1

mistob_rada_27_07_17_2