Профінформаційний семінар з орієнтацією на службу в Збройних Силах України.

IMG_0923

З метою активізації роботи з учасниками АТО та безробітними , надання їм всебічної допомоги у пошуку роботи та підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці, посилення взаємодії влади і громадськості у вирішенні проблем зайнятості  в приміщенні Богуславського районного центру зайнятості, 7 серпня 2017 року був проведений профінформаційний семінар з орієнтацією на службу в Збройних Силах України. В семінарі взяли участь 15 чол. із числа безробітних та учасників АТО. Представники Богуславського військомату надали змістовну інформацію для бажаючих проходити військову службу за контрактом з поясненням всіх норм законодавства, прав та обов'язків, пільг для військовослужбовців. В кінці семінару були роздані буклети та інформаційні матеріали з необхідною інформацією.

IMG_0925