На території держави розпочато проведення профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант» - щодо запобігання вчиненню правопорушень у тому числі іноземцями та особами без громадянства.

Метою даних заходів є виявлення іноземних громадян, та осіб без громадянства, які вчиняють правопорушення та незаконно перебувають на території України.

В разі встановлення фактів порушення іноземцями та особами без громадянства законодавства України про їх правовий статус, їх дій, що суперечать інтересам забезпечення національної безпеки України чи охорони громадського порядку буде вжито відповідних заходів щодо скорочення строку підрозділами ДМС тимчасового перебування на території України або прийняття рішення про примусове повернення або видворення за межі України із застосуванням заборони щодо подальшого в’їзду строком на три роки.

Шановні громадяни! В разі проживання по недійсним документам (недійсний паспорт та проживання по недійсних посвідках без реєстрації) такі іноземні громадяни, які проживають по посвідках на постійне та тимчасове проживання повинні зареєструвати місце проживання протягом 30 днів.

Іноземні громадяни, які постійно проживають на території України по посвідках на постійне проживання по досягненню 25-річного та 45-річного віку зобов’язані протягом 30 днів обміняти посвідки.

В разі встановлення фактів порушень іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України – порушників буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.203 КУпАП.

По питаннях звертатись до Богуславського РС УДМС в Київській області за адресою: м. Богуслав, вул. Франка, 14. тел. (04561) 5-13-43