Проведено нараду з особовим складом

11 серпня в приміщенні 13 – ДПРЧ м. Богуслав відбулася нарада всього особового складу щодо виникнення пожеж в екосистемах, застережливих заходів по обережному поводженню на водоймах Богуславщини та безліч питань які відносяться до оперативної готовності особового складу до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та підготовки до Дня Незалежності України. Особовий склад 13 – ДПРЧ м. Богуслав було ознайомлено з статистикою надзвичайних ситуацій, пожеж та причин їх виникнення, також ознайомлено з статистикою загиблих на воді. Також керівництвом Богуславського РС ГУ ДСНС було акцентовано свою увагу на обережне поводження в побуті та під час виконання своїх службових повноважень в робочий час. В кінці наради було прийнято ряд рішень та надано певні розпорядження працівникам служби ДСНС Богуславського району.

9hd6x2my83gMsH-Vm7C1No