Профорієнтаційний семінар « Оволодій новою професією»

DSC03043_1З метою активізації роботи з учасниками АТО та безробітними , надання їм всебічної допомоги у пошуку роботи та підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці, посилення взаємодії влади і громадськості у вирішенні проблем зайнятості та в результаті підписаного меморандуму про співпрацю Богуславського районного центру зайнятості та Богуславського районного військового комісаріату, що діє відповідно до « Положення про військові комісаріати», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2013 № 389, з метою проведення рекламно- агітаційної кампанії, інформування та орієнтації громадян щодо проходження служби у Збройних Силах України за контрактом ,  в приміщенні Богуславського районного центру зайнятості, 15 серпня 2017р. був проведений профорієнтаційний семінар « Оволодій новою професією» ( З орієнтації на службу в Збройних Силах України) .

В семінарі взяли участь 10 чол. із числа безробітних та учасників АТО.

Військовий комісар Богуславського РВК капітан - Мозговий Ігор Геннадійович та начальник відділу забезпечення капітан – Прядко Ігор Володимирович надали змістовну інформацію для бажаючих проходити військову службу за контрактом з поясненням всіх норм законодавства, прав та обов»язків, пільг для військовослужбовців.

В кінці семінару були роздані буклети та інформаційні матеріали з необхідною інформацією.

DSC03043_1