Вхід на сайтСьогодні Богуславщина оплакує свого героя

20952962_1277096269085006_5490226739747902543_n16 серпня 2017 року близько 23.00 від мінометного обстрілу загинув наш побратим з Богуслава, захисник Авдіївської промзони Сергій Ручка. 
"Надійний, відважний, досвідчений, - згадують про нього побратими. - Коли треба завжди виручав, йшов у бій без страху. Любив жартувати і завжди був усміхнений, незважаючи ні на що".

"Мінометний обстріл почався, як завжди, раптово. Сергій був на чергуванні, і саме в цей момент прилетіла міна", - розповідають його друзі, 20 та 21-річні Олексій та Денис, які в той момент були поруч і миттю повідомили медикам і кинулися надавати першу допомогу пораненому, як вони думали, товаришу.

"Хлопці зробили все правильно, як їх вчили: наклали джути на поранені кінцівки, закрили чистим рани на тілі, поклали Сергія на ноші і бігом, найкоротшою стежкою, понесли його окопами до нашої броньованої "медички", що вже летіла назустріч. Тут-таки, в цілковитій темряві, ноші поклали в машину, де я під час руху наполегливо намагатися врятувати бійця. Вже потім, у стабілізаційному центрі, куди ми примчали, хірург сказав, що хлопець помер ще там, в окопі... Смерть була миттєва і безболісна; але ми не знали того, і рятували його, як живого, до останнього сподіваючись, що ось зараз він прийде до тями; часом нам навіть здавалося, що ми відчуваємо у нього слабкий пульс", - розповідає медпрацівник батальйону.

Першоджерело: https://www.facebook.com/72.brigade.best/

Вдома у загиблого залишились згорьовані мати, дружина і 13-річна донька.

Ввечері 18 серпня Сергія Ручку стоячи на колінах, схиливши голови,   Богуславщина зустріла живою колоною. Його зустрічали представники влади, військкомату, учасники АТО, волонтери, активісти, ветерани-афганці,  члени політичних сил, небайдужі жителі міста. З квітами і свічками в руках всі разом провели його до рідного порогу.

Зі всіма  почестями прощання з Героєм відбулося 19 серпня. Ніхто не міг стримати сліз!

Світла пам'ять Герою і всім, хто віддав життя за Україну...

Герої не вмирають!

IMG_3190IMG_3192IMG_3194IMG_3202

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси