АПАРАТНА НАРАДА

aparatna_04_09_2017Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької 4 вересня  2017 року відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови районної ради, заступника голови адміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

На порядку денному розглядалися питання:  про роботу галузі медицини (проведення заходів щодо оптимізації галузі, підвищення якості надання медичних послуг, забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, проведення рейдів щодо недопущення продажу алкогольних напоїв неповнолітнім; підготовка підприємств житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери та інфраструктури до осінньо-зимового періоду 2017/18 року;  про роботу Богуславського районного військового комісаріату (контрактна служба); про роботу  відділу  культури (проведення культурно-розважальних заходів для молоді, особливо, сільськими Будинками культури району); продовження комплексу осінньо-польових робіт (сільськогосподарські

підприємства району завершили роботи по підготовці площ під посів озимих культур, яких за прогнозом планується посіяти на площі 5720га. Завершено посів озимого ріпаку, триває збирання сої, яка займає площу 6368га - станом на 4 вересня зібрано 21% площ; сільськогосподарські підприємства проводять заготівлю силосу для худоби. На черзі збирання зернової кукурудзи, соняшника та цукрових буряків. Посіви вказаних культур за землях району займають 8127га, 5520га, 283га відповідно); різне.

Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району проінформували про поточний стан справ за відповідним напрямком роботи та окреслили планові завдання на наступний тиждень.

Голова Богуславської районної державної адміністрації І.А. Старенька  заслухала доповіді  всіх учасників апаратної наради  по питаннях порядку денного,  акцентувавши увагу на забезпеченні правопорядку, охороні прав, свобод і законних інтересів громадян,  забезпеченні проведення рейдів щодо недопущення продажу алкогольних напоїв неповнолітнім, наданні якісних, кваліфікованих медичних послуг, проведення культурно-розважальних заходів для молоді.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів,  організацій району,  звернуто увагу на підготовку та подання планів роботи на наступний тиждень та звітів про проведену роботу.

aparatna_04_09_2017_1

aparatna_04_09_2017_2