АПАРАТНА НАРАДА

aparatna_11_09_2017Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької 11 вересня  2017 року відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови районної ради, заступника голови адміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

На порядку денному розглядалися питання про:  роботу галузі медицини (проведення заходів щодо оптимізації галузі); забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян; підготовку підприємств житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери та інфраструктури до осінньо-зимового періоду 2017/18 року; виділення земельних ділянок учасникам АТО; організацію вечорів відпочинку для учнів у начальних закладах міста; роботу  відділу  культури (проведення культурно-розважальних заходів для молоді, особливо, сільськими Будинками культури району); роботу філії Богуславське «РайДУ» - забезпеченість посипковими матеріалами; проведення автоматичного перерахунку субсидій населенню району; роботу  відділення поштового зв’язку у Богуславському районі; роботу Богуславського районного Центру зайнятості.

Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району проінформували про поточний стан справ за відповідним напрямком роботи та окреслили планові завдання на наступний тиждень.

Голова Богуславської районної державної адміністрації І.А. Старенька  заслухала доповіді  всіх учасників апаратної наради  по питаннях порядку денного,  акцентувавши увагу на підготовці підприємств житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери та інфраструктури до осінньо-зимового періоду 2017/18 року; роботі  відділу  культури (проведення культурно-розважальних заходів для молоді, особливо, сільськими Будинками культури району).

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів,  організацій району,  звернуто увагу на підготовку та подання планів роботи на наступний тиждень та звітів про проведену роботу.

aparatna_11_09_2017_1

aparatna_11_09_2017_2