БОГУСЛАВЩИНА ВІДЗНАЧИЛА ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ.

Den_FK_i_S_20178 вересня 2017 року напередодні Дня фізичної культури і спорту в Київській обласній державній адміністрації відбулися святкові заходи з нагоди цього свята. Видатні спортсмени та заслужені тренери, авторитетні вчителі та шановані ветерани, кращі керівники, меценати, громадські активісти, організатори фізкультурно-спортивної роботи Київщини стали головними учасниками цього святкового дійства.

Кращі фахівці  та активісти Богуславщини за свої спортивні здобутки та досягнення також отримали почесні нагороди. Зокрема, подяками та почесними грамотами управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації були відзначені Лісовенко Тетяна Олександрівна - керівник фізичного виховання Богуславського гуманітарного коледжу ім.І.С.Нечуя-Левицького, Восьмірко Віталій Володимирович - директор Богуславської ДЮСШ відділу освіти, Ляшенко Віталій Васильович - вчитель фізичної культури Шупиківського НВК І-ІІст., Островський Олександр Михайлович - ветеран спорту та Любченко Петро Степанович – активіст.

9 вересня  спортивна громадськість Богуславщини відзначила важливе і значиме для подальшого розвитку фізичної культури і спорту в районі спортивне свято - День фізичної культури і спорту, яке організували та провели сектор спорту та відділ культури райдержадміністрації. На святково прикрашений стадіон «Колос», де відбувся цей захід, приїхало близько 250 учасників, щоб прийняти участь у Спартакіаді. Програма змагань охоплювала найбільш улюблені на Богуславщині види спорту: футбол, пляжний волейбол, армрестлінг, гирьовий спорт, настільний теніс, легка атлетика, шахи та шашки.

Учасників Спартакіади - учнівську та студентську молодь, юних спортсменів ДЮСШ та спортсменів-аматорів, вчителів фізичної культури та тренерів, ветеранів спорту та громадських активістів, спортивних вболівальників та прихильників здорового способу

den_fk_i_s_2017_4життя привітали  заступник голови адміністрації Салата О.П. та заступник голови районної ради Резніченко А.Л.

За значний особистий внесок у розвиток фізкультурно-спортивної галузі та високі спортивні досягнення вони вручили подяки вчителям Митяю О.І., Дроздюку Р.А., Половку С.В., тренерам Квашуку Ю.В., Васильєву М.В., сільському голові Павленку М.І., працівнику стадіону Шишці В.А., громадському активісту Діденку М.В., юним спортсменам Зайченку Максиму та Терзі Артему.

Спортивну програму свята першими розпочали легкоатлети. Слідом за ними змагальний азарт охопив спортсменів інших видів. За  ходом змагань  слідкували кваліфіковані спортивні судді. На підставі складених ними протоколів і звітів переможцями та призерами змагань в окремих видах стали:

den_fk_i_s_2017_1

Біг 100м

1.Бовшик Вадим  (коледж)                                  1.Голіченко Валерія (коледж)

2.Ткаченко Владислав (коледж)                         2. Король Дар’я (БСШ №1)

3.Яковенко Роман (коледж)                                3.Шабельник Аліна (ЗОШ №2)

Стрибки у довжину

1.Савченко Олександр (с.Медвин)                     1. Голіченко Валерія (коледж)

2.Єременко Владислав (коледж)                         2. Шабельник Аліна (ЗОШ №2)

3. Ткаченко Владислав (коледж)                         3.Скорик Оксана (ВПУ СП)

Штовхання ядра

1.Степенко Олександр (коледж)                        1.Хлопунова Олександра (ВПУ СП)

2.Феценко Віктор (с.Побережка)                       2.Кухаренко Наталія (коледж)

3.Барсен Руслан (коледж)                                   3.Луценко Лілія (коледж)

den_fk_i_s_6

(в/к до 80 кг)               Гирьовий спорт        (в/к  80 кг і більше)

1.Медведенко Руслан (Богуслав)                      1. Феценко Віктор (с.Побережка)

2. Барсен Руслан (коледж)                                 2.Ямковий Максим (коледж)

3.Ціник Віталій (коледж)                                   3.Коваленко Вячеслав (Богуслав)

(в/к до 80 кг)         Армрестлінг            (в/к  80 кг і більше)

1. Барсен Руслан (коледж)                                 1.Клочко Михайло (Богуслав)

2. Клочко Михайло (Богуслав)                         2.Чайка Іван (с.Медвин)

3.Лебідь Микола (коледж)                                3.Кабалик Максим (Богуслав)

Настільний теніс

1.Гребенко Артем (коледж)                            1.Сухомлин Світлана (коледж)

2.Охремов Валентин (ПП «Ярослав»)           2.Шматок Ольга  (коледж)

3.Верещака Володимир (коледж)                  3.Котолуп Аліна (ЗОШ №3)

Шашки

1.Мовчан Петро (с.Хохітва)                           1.Лисюк Олена (с.Хохітва)

2.Клочко Віасиль (Богуслав)                          2.Буц Еріка (коледж)

3.Чегель Юрій (с.Побережка)                         3.Барибіна Анастасія (коледж)

den_fk_i_s_5

Шахи

1.Ліненко Іван (Богуслав)                              1.Савченко Альона (БСШ №1)

2.Оленин Георгій (коледж)                            2.Курделяс Анастасія (ВПУ СП)

3.Коренюк Андрій (коледж)

Пляжний волейбол (чол).

1.Кудак Віталій/Ярійчук Сергій (коледж)

2.Федоров Богдан/Федоров Володимир (с.Побережка)

3.Гамадик Михайло/Якубович олександр (ПП «Ярослав»)

Пляжний волейбол (жін).

1.Шикоряк Каріна/Дзюба Наталія (коледж)

2.Сухомлин Світлана/Зайцева  Юлія (коледж)

3.Герасименко Cофія/Фастовець Катерина (ДЮСШ)

1.ПП «Ярослав» Богуслав

2.Гуманітарний коледж

3.с.Біївці

den_fk_i_s_2017_3

Всі переможці та призери змагань були відзначені спортивними нагородами-кубками, медалями, дипломами і грамотами.