ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕНУ “ МІНІ-ЯРМАРКУ ВАКАНСІЙ ” БОГУСЛАВСЬКИМ РАЙОННИМ ЦЕНТРОМ ЗАЙНЯТОСТІ

В Богуславському районному центрі зайнятості 11.09.2017 року за участю заступника директора Богуславського РЦЗ Хоменка В.Г, директора Обухівського МРЦЗ Назаренко С.А. для безробітних та незайнятих громадян району проведена  міні-ярмарка вакансій для  ПП «Обухівміськвторресурси». Представник роботодавця, начальник відділу кадрів Стеценко Г.Р. ознайомила присутніх з вакантними посадами на підприємстві, зокрема :  бухгалтер, менеджер з логістики, менеджер з постачання, головний енергетик, менеджер із збуту, касир торговельного залу, кухар, комірник, слюсар з механоскладальних робіт, електромонтер, електрогазозварник, оператор лінії виробництва гофротари, оператор лінії виробництва паливних брикетів, сортувальники та пресувальники сировини, водії, водій навантажувача, тракторист, слюсар з ремонту автомобілів.
Під час ярмарки представник роботодавця і громадяни, які шукають роботу,  мали змогу безпосередньо спілкуватись один з одним і вирішувати питання працевлаштування і підбору кадрів.
Роботодавець гарантує працівникам офіційне працевлаштування на підприємстві, що активно розвивається, стабільну заробітну плату. Для іногородніх можлива робота вахтовим методом, та можливість забезпечення місцем в гуртожитку.
На міні-ярмарку були присутні 23 чол. безробітніх та 2 чол. з числа працюючих.
В кінці заходу були роздані буклети та інформаційні матеріали з необхідною інформацією.
На міні-ярмарку були присутні 23 чол. безробітніх та 2 чол. з числа працюючих.
RCZ_08_09_2017_1
RCZ_08_09_2017_2