Про проведення зустрічі в рамках проекту «Школа майбутнього пенсіонера» з працівниками, які відповідають за кадрову роботу в Ісайківській сільській раді

21.09.2017 року  начальником Богуславського відділу обслуговування громадян Кагарлицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області – О.М.Шевченко було проведено зустріч зі спеціалістом, який відповідає за  кадрові питання Ісайківської сільської ради   – Г.В. Васильченко.

Під час семінару було акцентовано увагу на зміни у пенсійному законодавстві, а саме норми ЗУ «Про загальнообов’язкове державного пенсійного страхування», зміни у пенсійному законодавстві у 2017 році,  сучасні можливості отримання інформації, право виходу на пенсію за віком де основними вимогами є досягнення законодавчо встановленого віку та наявності мінімального страхового стажу роботи необхідного для призначення пенсій, а також про показники, від яких залежить розмір пенсії та основні проблеми з якими стикаються громадяни при оформленні пенсій, на легалізації трудових відносин,  її значенні для майбутнього пенсійного забезпечення в т.ч. залежності трудового стажу від своєчасності сплати внесків, про можливість здійснення контролю за нарахованою заробітною платою через веб-портал Пенсійного фонду України, про запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

Також було роз’яснено  про встановлені чинним законодавством умови виходу на пенсію за віком та зміни у пенсійному законодавстві у 2017 році, надано характеристику показникам, від яких залежить розмір пенсії та основні проблеми, з якими стикаються громадяни при оформленні пенсій, серед яких є виправлення в трудових книжках.

На завершення зустрічі роздано буклети про запровадження  накопичувальної системи та «Інформаційний портал Пенсійного фонду України».

ik