У Богуславському районному центрі зайнятості відбулася "Міні ярмарка вакансій"

06 жовтня 2017 року в приміщення Богуславського центру зайнятості була проведена «Міні-ярмарка вакансій . Учасником ярмарки було підприємство ДП «ФМ Ложістік Дніпро» із Києво-Святошинського району. Для безробітних громадян були запропоновані такі вакансії: контролери, водії навантажувачів, вантажнки, оператори ПК.
Підприємство пропонує:
Повна відповідність КЗпП;
Стабільна та 100% біла заробітна плата;
Повний соціальний пакет (профільні медичні огляди за рахунок компанії, оплачувані відпустки та лікарняні листи, спец. одяг);
Безкоштовне навчання складським процесам та роботі на електронавантажувачі;
Безкоштовний корпоративний транспорт з/в
Змінний графік графік роботи 2день/2 ніч/2-3 вихідних; Денні зміни з 07:00 до 17:00 (пн-пт), нічні зміни з 20:00 до 06:00 (нд-пт)
Товарна група продукти харчування – молочні, ковбаса, яйця, що потребують температурного режиму (t +4 - +6 °C)
Забезпечення обідами (вартість податку для працівника 6 грн)
Можливість кар’єрного росту.
mimi_yarmarkavakansiy_06_10_201706 жовтня 2017 року в приміщення Богуславського центру зайнятості відбулася "Міні-ярмарка вакансій"за участі підприємства ДП "ФМ Ложістік Дніпро" із Києво-Святошинського району. Громадянам, які тимчасово не працюють запропоновані можливі вакансії: контролери, водії навантажувачів, вантажнки, оператори ПК.
Підприємство пропонує:
- повна відповідність КЗпП;
- стабільна та 100% біла заробітна плата;
- повний соціальний пакет (профільні медичні огляди за рахунок компанії, оплачувані відпустки та лікарняні листи, спец. одяг);
- безкоштовне навчання складським процесам та роботі на електронавантажувачі;
- безкоштовний корпоративний транспорт з/в
- змінний графік графік роботи 2день/2 ніч/2-3 вихідних; денні зміни з 07:00 до 17:00 (пн-пт), нічні зміни з 20:00 до 06:00 (нд-пт)
- товарна група продукти харчування – молочні, ковбаса, яйця, що потребують температурного режиму (t +4 - +6 °C)
- забезпечення обідами (вартість податку для працівника 6 грн)