14 жовтня - День козацтва...

12.10.2017р. колектив Богуславського РЦЗ відвідав святковий захід, приурочений дню Козацтва, який відбувся на центральній площі міста.
На заході був присутній Голова Київської обласної державної адміністрації Горган Олександр Любомирович представники Богуславського РВК, представники громадських організацій та органів місцевої та районної влади.
Ведучі заходу нагадали присутнім жителям та гостям міста про історію запровадження свята, про традиції і звичаї, які стали першоджерелом у його формуванні. Хвилиною мовчання були згадані загиблі учасники АТО на сході країни. Відбулися виступи художньої самодіяльності.
Den_kozactva_12_10_2017_cz
Den_kozactva_12_10_2017_cz_1