ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕНИЙ “ ЯРМАРОК ПРОФЕСІЙ ” У БОГУСЛАВСЬКОМУ РАЙОННОМУ ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ.

У зв’язку з вдосконаленням соціальної роботи і згідно встановленого графіку Богуславським районним центром зайнятості за сприянням райдержадміністрації та відділу освіти , 13.10.2017 р. в приміщенні Богуславського центру професійно – технічної освіти був проведений“ Ярмарок професій ”. У ньому взяли участь близько 130 учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл м. Богуслава та Богуславського району.      Учасниками ярмарку стали  10 навчальних закладів , серед них - Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С. Нечуя – Левицького, Київський національний транспортний університет, Київський політехнічний інститут, , Університет економіки і права « Крок», Київський університет управління і підприємництва, Київський міжнародний університет, Європейський університет, Уманський педагогічний університет та інші.

Відвідувачі ярмарку ознайомились з професіями та спеціальностями, які на сьогодні користуються попитом на ринку праці, отримали інформацію про навчальні заклади, умови вступу до них та умови проходження навчання безпосередньо у працівників цих закладів. Учні також отримали інформацію щодо можливості професійного навчання за рахунок коштів Фонду загальнообов”язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, надавались юридичні консультації.

Представники навчальних закладів ознайомили молодь з історією, традиціями, умовами навчання, рівнем організації культурно – масової та спортивної роботи.

На Ярмарку були присутні та взяли участь  представники Райдержадміністрації,., відділу освіти, а також  біля 15 батьків учнів.

DSC03054DSC03047_1DSC03049_1