ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕНУ “ ЯРМАРКУ ВАКАНСІЙ ” БОГУСЛАВСЬКИМ РАЙОННИМ ЦЕНТРОМ ЗАЙНЯТОСТІ.

В зв’язку з вдосконаленням соціальної роботи і згідно встановленого графіку, 13.10.2017 р. в приміщенні Богуславського центру професійної освіти № 1 , була проведена “ Ярмарка професій та  вакансій ”. В ній взяли участь  100 чоловік, що перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Учасниками ярмарки стали 11 підприємств та установ  району, а саме:  Богуславська ЦРЛ, Центр первинної медико-санітарної медицини, ПП «Ярослав», КП «БМР «Богуславблагоустрій»,ТОВ ВПО «Богуславський граніт», ТД «Богуславський текстиль», ПАТ «Богуславська суконна фабрика», ТОВ « Центр фінансових рішень», КФ «Лагода» м. Кагарлик,ТОВ «ВКФ «Темп», ТОВ «Богуславський завод залізобетонних конструкцій»,а також представники Богуславського військового комісаріату . Під час ярмарки роботодавці і громадяни, які шукають роботу,  мали змогу безпосередньо спілкуватись один з одним і вирішувати питання працевлаштування і підбору кадрів. Безробітні отримали інформацію про вакансії Богуславського району , по Миронівському району, Таращанському району ,  по м. Київ. По Богуславському району  було представлена 41  актуальна вакансія та близько 80 вакансій із реєстру «зареєстрована». Найбільшим попитом на ринку праці користуються  такі професії: швачки, токарі, кухарі,офіціанти, водії , продавці , бухгалтер, електрики , зварники,  інженери, спеціалісти гірничих спеціальностей та  інші.

Відвідувачі ярмарки ознайомились з професіями та спеціальностями, які на сьогодні користуються попитом на ринку праці, дізнались про вимоги роботодавців до майбутніх працівників. Після самостійного ознайомлення безробітних з вакансіями та роботодавцями присутні були запрошені до актової зали де перед ними виступили представники Богуславського військового комісаріату з пропозиціями та умовами контрактної служби в армії та всі роботодавці з інформацією про вакансії та умови праці на їхніх підприємствах

Учасникам ярмарки було запропоновано друковану продукцію: буклети, листівки, інформаційні пакети.

В ході проведення “Ярмарки вакансій”,  12 осіб виявило бажання працевлаштуватись, та 11 чол. взяти участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.