Відкриття меморіальної дошки пам'яті загиблого учасника АТО Ручки Сергія Івановича.

ruchka_212 жовтня 2017 року в Богуславській спеціалізованій школі №1 - загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів відбулися урочистості та відкриття меморіальної дошки пам'яті загиблого випускника школи, учасника АТО Ручки Сергія Івановича.

На заході були присутні  керівництво району: заступник голови райдержадміністрації Салата О.П., заступник голови районної ради Резніченко А.Л., міський голова Дяченко В.М.,  заступник міського голови Хоменко С.В., начальник  відділу освіти райдержадміністрації Поліщук О.В., старшокласники, педагогічний колектив, батьки (Ручка Іван Юхимович та Катерина Михайлівна),  родичі загиблого, воїни АТО, представники військомату.

Директор школи Івченко К.А. вручила подяку за виховання сина батькам Сергія Івановича. З промовами також виступили перша вчителька Пученко Л.М.,  капітан ЗСУ Рузевич М.І. ,  начальник забезпечення військового комісаріату Прядко І.В.,  голова братерства воїнів АТО Руденко Ю.А..

Учасники заходу перейшли до Алеї Слави, яка розташована в приміщенні навчального закладу та  вшанували хвилиною мовчання всіх героїв Богуславщини, які віддали своє життя на сході України за незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

ruchka_1ruchka_2ruchka_3