Робоча зустріч з роботодавцем

19 жовтня 2017 року відбулася робоча зустріч директора Богуславського районного центру зайнятості  Лянного В.М. та фахівців із зайнятості  з директором із кадрів ТОВ СГП «Шупики».
Під час зустрічі з обговорено питання,щодо  укомплектуваня штату працівників, шляхи вирішення кадрових проблем за сприяння служби зайнятості. А також роботодавця ознайомлено з послугами яку надає служба зайнятості.В результаті зустрічі домовлено про подальшу співпрацю між центром зайнятості та роботодавцем щодо забезпечення та підготовки якісного кадрового потенціалу з урахуванням нинішніх і перспективних потреб підприємства та заплановано День відкритих дверей у роботодавця з метою ознайомлення шукачів роботи з умовами праці безпосередньо на виробництві.
Під час зустрічі обговорено питання укомплектуваня штату працівників, шляхи вирішення кадрових проблем за сприяння служби зайнятості. Роботодавця ознайомлено з послугами, яку надає служба зайнятості. В результаті зустрічі сторони домовились про подальшу співпрацю між центром зайнятості та ТОВ СГП "Шупики" щодо забезпечення та підготовки якісного кадрового потенціалу з урахуванням нинішніх і перспективних потреб підприємства. На завершення зустрічі сторони запланували проведення  Дня відкритих дверей у ТОВ СГП "Шупики" з метою ознайомлення шукачів роботи з умовами праці безпосередньо на виробництві.
zustrich_z_shypukamu_19_10_2017
zustrich_z_shypukamu_19_10_2017_1