Громадські слухання з питань охорони громадського порядку на території Михайлівської сільської ради

IMG_346526 жовтня   2017 року у приміщенні Михайлівської сільської ради відбулися громадські слухання з питань  охорони громадського порядку  на території Михайлівської сільської ради. У заході взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Новосвітний О.В., начальник  відділу організаційної роботи, звернень громадян, внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ апарату райдержадміністрації Лінська О.В., дільничний офіцер поліції Ведмеденко М.І.,  сільський голова Олійник Т.В., депутати сільської ради,  громадськість.

В ході громадських слухань було розглянуто питання: стан забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території Богуславського району. Дані Громадські слухання  дозволять постійно здійснювати моніторинг оцінки діяльності працівників Богуславського відділення поліції, в тому числі дільничних офіцерів поліції на закріплених за ними територіях та дозволить більш ефективно інформувати населення району про стан криміногенної обстановки на території Богуславського району Київської області. Також було проведено анонімне анкетування щодо стан у забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

В доповіді дільничного офіцера поліції зазначалось: працівниками поліції Богуславського відділення поліції вживалися заходи щодо попередження правопорушень і розкриття скоєних злочинів, а також забезпечення надійної охорони громадського порядку в Богуславському районі під час масових заходів під час складної соціальної та політичної ситуації в країні.

Протягом поточного року станом на 26.10. 2017 року працівниками ДОП Богуславського ВП по с. Михайлівка, Богуславського району, Київської області розглянуто 9 заяв та повідомлень, складено адміністративних протоколів – 6, а саме :

Ст. 175-1 (куріння в заборонених місцях) – 2

Ст. 178 (поява або розпивання спиртного в громадському місці) – 4

За звітний період на території с. Михайлівка було вчинено 3 злочини, по яких на даний час проводяться оперативно-розшукові заходи по встановленню осіб причетних до даних злочинів.

Основну увагу Богуславське відділення поліції приділяли профілактиці злочинності. Проводилась профілактична робота з раніше судимими, власниками зброї, порушниками правил дорожнього руху тощо.

За результатами проведення громадських слухань було вирішено визнати роботу дільничного офіцера поліції Богуславського ВП Миронівського ВП ГУ НП в Київській області задовільною.

Також за підсумками Громадських слухань та з метою покращення роботи з населенням району, попередження скоєння правопорушень та злочинів, Богуславському відділенню поліції рекомендовано  підготувати  відповідне клопотання до ГУ НП в Київській області щодо збільшення штатної чисельності дільничних інспекторів поліції та покращення стану матеріально-технічної бази.