Прямий телефонний зв’язок з населенням району

IMG_347027  жовтня  2017 року голова Богуславської районної державної адміністрації Ірина Абрамівна Старенька  провела прямий телефонний зв’язок з населенням району за участю керівників підприємств, установ, організацій району та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Зі своїми питаннями, зауваженнями й проханнями до голови районної державної адміністрації  в телефонному режимі звернулось  6 чоловік. Жителів району турбували благоустрій населених пунктів, пенсійне забезпечення, субсидіювання населення, надання матеріальної допомоги,  відновлення роботи телефонного зв’язку.

Окрім цих питань жителі Богуславщини   турбувалися долею формування  територіальних громад Богуславського району.   Таким чином, у ході спілкування голови райдержадміністрації з населенням, було надано вичерпні відповіді та роз’яснення з порушених питань, а також дані конкретні доручення керівникам структурних підрозділів по їх вивченню та виконанню.

IMG_3469IMG_3471IMG_3472IMG_3473