«Гончарі» Дибинці – володарі Суперкубка Богуславського району з футболу.

0-02-05-8418a1d77c07f1563f62f206083f67d26429c5b11bf4934548bec4af308b363b_full29 жовтня офіційно завершився футбольний сезон 2017 року на Богуславщині.

Традиційно, заключним матчем сезону став розіграш суперкубка. У поєдинку за

цей важливий футбольний трофей зійшлися володар кубка і чемпіон району 2017 року, дибинецькі «Гончарі» та срібний призер відкритого чемпіонату району,

ФК «Синявське» з Рокитнянщини. Незважаючи на важке футбольне поле та прохолодну погоду, гравці обох команд обрали тактичну побудову гри з акцентом на атаку. Тож м’яч практично не затримувався у середній частині поля. На атаку господарів поля гості відповідали своїми атакуючими діями. І вони першими створили, по-справжньому, голевий момент, коли нападник на мить випередив голкіпера і наніс удар головою, проте шкіряний пролетів повз ворота. А на 14 хв. дибинецька команда забила свій перший м’яч у ворота гостей, які захищав

60-літній Михайло Клименко. Зробив це атакуючий півзахисник Дмитро Кульгук.

Надалі ініціативою повністю заволоділи «Гончарі», які протягом десяти хвилин, з 30 по 40, відзначилися ще тричі. Голи на свій рахунок записали Олександр Лисак та двічі Дмитро Кульгук.

Другий тайм не став таким видовищним, тому що команди грали, виходячи від рахунку. Періодично на полі виникали спалахи активності, в результаті яких команди  і добивалися успіху. Багатоходову комбінацію дибинчан завершив влучним ударом у кут воріт Ігор Лінський. А що ж  рокитнянці? Вони сподобились

на гол престижу після пострілу Олександра Семенюти. Могли забити і вдруге, коли воротар «Гончарів» привіз собі пенальті. Та капітан гостей Сергій Липовий не зміг реалізувати 11-тиметровий  штрафний удар.

Фінальний свисток арбітра матчу зафіксував перемогу «Гончарів» з рахунком

5-1. Ця перемога стала вже третьою здобутою у  сезоні ( до цього були вікторії у кубку та чемпіонаті), тож можна констатувати, що дибинецька команда стала абсолютним переможцем футбольних змагань 2017 року, які проводяться під егідою Богуславської районної федерації футболу. Вітаємо гравців команди, її президента- Гавриленка П.М., тренера- Олександра Павліченка та представника- Володимира Купрієнка. У планах команди на наступний сезон виступ на обласних змаганнях. Побажаємо їм переможних результатів та нових футбольних звершень і спортивних здобутків.

0-02-05-8418a1d77c07f1563f62f206083f67d26429c5b11bf4934548bec4af308b363b_full