Щорічно у першу неділю листопада відзначається День працівника соціальної сфери України.

IMG_3609День працівника соціальної сфери України відзначається в першу неділю листопада. Щорічне святкування дати було встановлено відповідним Указом глави держави від 13 квітня 1999 року № 374/99.

День працівника соціальної сфери України відзначають співробітники Пенсійного фонду, Міністерства праці та соціальної політики, Служби зайнятості, Фонду соціального страхування, а також фахівці інших установ і організацій, що належать до даного напрямку діяльності.

Соціальні працівники  беруть участь у вирішенні різних конфліктів і суперечок, допомагають слабозахищеним верствам населення (інвалідам, дітям-сиротам, багатодітним матерям, батькам-одинакам та іншим), організовують і контролюють індивідуальні програми, спрямовані на профілактику негативних проявів у суспільстві (алкоголізму, наркоманії, токсикоманії, проституції і так далі).

Вони дарують людям надію на краще, вчасно подають руку допомоги тим, хто цього потребує. Для багатьох з них слова Івана Франка — «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим» — стали сенсом життя.

Високо оцінюючи результати проведеної роботи фахівців даної сфери і з огляду на клопотання співробітників органів соціальної політики та праці, було вирішено встановити це професійне свято. Отож напередодні свята керівник апарату Богуславської райдержадміністрації О.В. Новосвітній, завідуючий відділом з питань комунальної власності та земельних відносин виконавчого апарату районної ради М.В. Цюрупа,  в.о начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Р.Д. Вісьтак та директор  Богуславського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Р.П. Олійник щиро привітали працівників соціальної сфери Богуславщини, вручили їм грамоти, подяки та цінні подарунки. На всіх присутніх чекав чудовий святковий концерт.

Сердечно вітаємо  та бажаємо вам,  шановні соціальні працівники,  вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії і нехай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею!

IMG_3610IMG_3611IMG_3613IMG_3618IMG_3608