ІНФОРМАЦІЯ про проведений конкурс малюнків «Твоє майбутнє – в твоїх руках»

25_malЗгідно положення про обласний конкурс дитячих малюнків  на тему « Твоє майбутнє – в твоїх руках» Богуславським центром зайнятості спільно з відділом освіти Богуславської райдержадміністрації 01.11.2017 року в центрі дитячо – юнацької творчості була проведена виставка малюнків та визначення призерів конкурсу.    Конкурс дитячих малюнків проводився з метою:

• виявлення, розвитку і підтримки обдарованої учнівської молоді;
  • організації ефективної профорієнтації учнівської молоді та розвитку державної системи професійної орієнтації населення;
  • запобігання безробіттю у молодіжному середовищі;
  • пропаганди важливості орієнтованого на потреби ринку праці вибору професії;
  • підвищення престижу робітничих професій;
  • формування особистості дитини та мотивації до праці;
  • виховання в учнівської молоді патріотизму, бажання працювати на благо України;
  • залучення учнівської молоді до творчої діяльності;
  • організація змістовного дозвілля учнівської молоді, створення сприятливих умов для реалізації її творчого потенціалу.
  • Визначені переможці в трьох вікових категоріях, та в трьох номінаціях.

Роботи оцінювались за такими критеріями:

-         повнота розкриття запропонованої теми;

-         рівень володіння технікою виконання малюнку ( з урахуванням вікових особливостей конкурсантів);

-         охайність роботи;

-         творчий підхід.

Були представлені  80 найкращих дитячих малюнків.  В молодшій віковій категорії ( 7 – 10 років) -1 місце зайняла Дерій Дарина - учениця  2 класу Іванівського НВК; 2 місце – Ткалич Софія – учениця ЦДЮТ; 3 місце – Руденко Максим – учень 2 класу Іванівського НВК . В середній віковій категорії  ( 11-14 років) – 1 місце – Терещенко Юлія  – учениця 9 – го класу  Медвинської ЗОШ; 2 місце – Сталитенко Давид – учень 6 класу Медвинської ЗОШ ; 3 місце – Маренко Леся – учениця 7 класу Хохітвянського НВК .

В старшій віковій категорії ( 15-17 років) 1 місце зайняла учениця 10 класу Саварського НВК– Донаєва Мадіна; 2 місце -  учениця 9 класу Шупиківського НВК – Бочкова Каріна. Були відмічені роботи в таких номінаціях, Миргородська Наталія  – учениця Тептіївського НВК – за кращий творчий підхід; Феокрітов Данило – учень Богуславської спеціалізованої школи № 1 – за художню майстерність; Ковальчук Анастасія – учениці Киданівського НВК – за художній реалізм. Всі переможці, за сприянням центру зайнятості будуть нагороджені  грамотами та цінними подарунками.