Засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва.

mistobud_rada_08_11_201708 листопада 2017 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва Богуславської райдержадміністрації, в якому прийняли участь члени містобудівної ради та представники установ та організацій району.

На засіданні було розглянуто 2 питання повістки денної:

1. Проектні матеріали «Детального плану території орієнтовною площею 2,0 га в межах  вулиць Корольова та провулок Корольова для проектування об'єкта будівництва: «Будівництво нежитлової будівлі з вбудованими житловими приміщеннями за адресою: вулиця Корольова,6 в м. Богуслав  Київської області».
  2. Проектні матеріали «Детального плану території орієнтовною площею 3,0 га в межах  вулиць Святогірська, Шевченка, Корсунська для проектування об'єкта будівництва: «Реконструкція частини нежитлової будівлі з влаштуванням мансардного поверху за рахунок існуючого горищного простору зі зміною конфігурацій даху за адресою: вулиця Святогірська,6 в м. Богуслав  Київської області».

За результатами розгляду розробникам документації було запропоновано внести зміни до проектів, а саме, передбачити використання існуючих пожежних гідрантів або влаштування нових відповідно до технічних умов Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області.

За результатами голосування членів архітектурно-містобудівної ради по першому питанню:

- проект погоджено та рекомендовано до затвердження сесією Богуславської міської ради при умові врахування всіх висунутих зауважень ( «за» - 9 голосів, «проти» - 0 голосів, «утримався» - 0 голосів.).

За результатами голосування членів архітектурно-містобудівної ради по другому питанню:

mistobud_rada_08_11_2017_1

mistobud_rada_08_11_2017_2