АПАРАТНА НАРАДА

IMG_3632Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької 13 листопада 2017 року відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови та керівника апарату адміністрації, голови та заступника голови районної ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Основним питанням порядку денного було: робота медичної галузі району (проведення заходів щодо оптимізації галузі, проведення опалювального сезону, підсумки засідання госпітальної ради Білоцерківського госпітального округу,  забезпеченість безкоштовними ліками за Урядовою програмою «Доступні ліки», проведення ремонтних робіт у відділеннях ЦРЛ). Ще одним з пріоритетних питань порядку денного було: робота освітньої галузі  (підготовка до ДПА та ЗНО, проведення   опалювального сезону в дошкільних та  шкільних закладах  освіти, харчування дітей).

Також під час  апаратної наради обговорювалися питання: забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян; залучення громадян до військової служби за контрактом; субсидіювання населення  району; фінансування пенсійних виплат;  наповнення районного бюджету, здійснення контролю за цільовим використанням коштів, які було виділено з районного бюджету, забезпеченість посипковим матеріалом та паливом дорожньої служби району для забезпечення безпеки дорожнього руху під час ускладнення погодних умов.

Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району проінформували про поточний стан справ за відповідним напрямком роботи та окреслили планові завдання на наступний тиждень.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій  та доручень керівникам структурних підрозділів,  організацій району.

IMG_3631IMG_3632IMG_3634IMG_3635