Богуславщина відзначила працівників культури та аматорів народного мистецтва

den_prac_kyltyru_10_11_2017_m10 листопада в приміщенні Богуславського районного Будинку культури відбулися урочисті заходи до Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва на яких були присутні керівники клубних закладів, ветерани галузі, керівники та члени творчих колективів району, майстри народного мистецтва.

Слова привітання і вдячності на адресу працівників культосвітніх закладів, які прославляють нашу Богуславщину висловили голова Богуславської районної ради Замирайло В.М., заступник голови Богуславської райдержадміністрації Салата О.П., заступник голови районної ради Резніченко А.Л., заступник голови Богуславської міської ради Хоменко С.В. Під оплески присутніх в знак глибокої поваги кращі працівники культури були нагороджені грамотами за активну культурно-просвітницьку діяльність.

За сприяння керівництва району мисайлівський «Зорецвіт» отримав у подарунок світлодіодне обладнання для сцени, а художній колектив «Розкопанчаночка» - новенький баян.

Для всіх присутніх відбувся святковий концерт за участю кращих працівників та аматорських колективів культури району.

den_prac_kyltyru_10_11_2017_3

den_prac_kultyru_10_11_2017