Засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва.

IMG_373328 листопада 2017 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при відділ містобудування, архітектури та будівництва Богуславської райдержадміністрації, в якому прийняли участь члени містобудівної ради, керівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району.

На засіданні було розглянуто проектні матеріали «Детального плану території кварталу, обмеженого вул.Центральна та провул.Шкільний площею 2,268 га для будівництва модульної котельні, допоміжної будівлі та інженерних споруд за адресою: вулиця Центральна,192-а в с.Іванівка Богуславського району Київської області».

За результатами розгляду розробникам документації було запропоновано внести зміни до проекту, а саме, передбачити встановлення нових пожежних гідрантів на території школи для забезпечення виконання протипожежних заходів .

За результатами голосування членів архітектурно-містобудівної ради :

- проект погоджено та рекомендовано до затвердження сесією Іванівської сільської ради при умові врахування висунутих зауважень ( «за» - 10 голосів, «проти» - 0 голосів, «утримався» - 0 голосів.).

IMG_3733IMG_3737IMG_3735